مشاوره و خدمات ویزا و مهاجرت

درباره مهاجرت

امروزه تعداد زیادی از هموطنان عزیز به دلایل متفاوت قصد عزیمت به سایر نقاط جهان را دارند. با توجه به تفاوت قوانین کشورهای مقصد با یکدیگر و وجود انواع معاهدات بین المللی و تحریم ها این موضوع بدون حضور یک وکیل مهاجرت عملا غیر قابل اجراست. وجود وکیل مهاجرت از ابتدای تصمیم فرد به مهاجرت ضروری است تا با علم و آگاهی خود از طریق مشاوره ی مناسب برنامه ریزی درست و قابل اجرایی را با توجه به شرایط فردی شخص و قوانین به روز کشور مقصد پایه ریزی کند.

نظر کارشناسان درباره وکیل مهاجرت

محمد شهسواری شیرازی
محمد شهسواری شیرازیوکیل پایه یک دادگستری
بیشتر بخوانید
عدم اشراف کافی وکیل مهاجرت یا به روز نبودن اطلاعات او می تواند متقاضی را دچار مشکلات جدی و در برخی از موارد آینده ی او را نابود کند
حسین شهسواری شیرازی
حسین شهسواری شیرازیمدیرعامل موسسه برهان
بیشتر بخوانید
انتخاب وکیل مهاجرت با تجربه و آگاه به قوانین بدوی فردی می تواند یکی از تصمیمات مهم در زندگی هر شخص مهاجری باشد.
رامین زگرد
رامین زگردوکیل پایه یک دادگستری
بیشتر بخوانید
در نظر داشته باشید که مشاوره مهاجرتی مطلوب باید در فضای صورت گیرد که مشاور مهاجرتی نه تنها با قوانین مهاجرتی کشور مبدا و مقصد آشنایی کامل داشته باشد بلکه باید تخصص کافی در نوع مهاجرت شما را نیز دارا باشد.
قبل
بعدی

وکیل مهاجرتی

یک مشاوره مهاجرتی مناسب شما را برای ترسیم برنامه آینده خود مصمم و مطمئن کرده و از این طریق شما را در مسیر درست و متناسب با شرایط شخصی و خانوادگی تان قرار می‌دهد. مشاوره مهاجرتی باید بتواند با بررسی تمامی زوایای زندگی فعلی شما بهترین مقصد و بهترین روش مهاجرت را به شما پیشنهاد دهد. شاید شخصی با جمع‌آوری اطلاعات غلط و بدون پشتوانه علمی و یا از طریق پرس و جو از افراد بیگانه با مسائل مهاجرتی برای خود مسیر را ترسیم و قصد قدم گذاری در آن را داشته باشد

چرا وکلای موسسه حقوقی برهان ؟

موسسه حقوقی برهان با داشتن چندین دفتر و نمایندگی در کشورهای مختلف و وکلای ایرانی ، اروپایی ،و … مهاجرت شما عزیزان را در راحت ترین حالت ومطمئن ترین ساز و کار تضمین می کند. تسلط کامل وکلای بومی و مستقر در کشور مقصد مد نظر شما اطمینان کامل برای انجام این تصمیم حساس را به شمار می دهد. همچنین وجود دفتری با سلیقه ی درخشان ، خود مهر تاییدی بر اعتبار سرمایه گذاری شما عزیزان خواهد بود.

باید بدانیم که زیبایی و روشنی رویای مهاجرت آن زمان تبدیل به سیاهی و یاس و نا امیدی میگردد که در محاسبات خود و برداشتن قدم های صحیح اشتباه کرده باشیم که در این صورت متاسفانه هیچ راه بازگشتی وجود نخواهد داشت و حتی با وجود بازگشت به کشور خود توانایی قد راست کردن در برابر مشکلات گذشته خود را نخواهیم داشت.ما به عنوان یک موسسه حقوقی ثبت شده و معتبر به استحضار شما می رسانیم که با وکلای مهاجرت مجرب داخلی و خارجی فعالیت داشته و افتخار داریم که این تخصص و تجربه را به شما همراهان همیشگی و بزرگواران منتقل کرده و در اختیار شما سروران قرار دهیم.شایسته است بدانید موسسه حقوقی راد با بهره گیری از وکیل مهاجرت در کشور های مختلف از جمله کانادا،پرتقال، اسپانیا، استرالیا، آلمان و سایر کشورهای پیشرفته خدمات مختلفی از جمله مهاجرت، اخذ ویزای دانشجویی و ویزای کار، ثبت شرکت و سایر خدمات حقوقی را در اختیار همراهان خود قرار میدهد.

رایزنی های کنسولی :

موسسه حقوقی برهان علاوه بر اینکه در تمامی زمینه های مهاجرتی و در کشورهای کثیرالسفر تخصص کافی و نماینده مورد اطمینان دارد از طریق رایزنی‌های مداوم با سفارت ها و عوامل کنسولگری اطلاعات دقیقی از قوانین به روز در کشور های مد نظر شما در اختیارتان قرار می‌دهد تا از این طریق اطمینان شما در مورد انجام امور مهاجرتی توسط این مجموعه جلب شده و بتوانید با ثبات قدم و اطمینان خاطر در مسیری که تصمیم خود را در آن جهت اتخاذ کرده اید گام بردارید. .

انتخاب وکیل مهاجرت با تجربه و آگاه به قوانین بدوی فردی می تواند یکی از تصمیمات مهم در زندگی هر شخص مهاجری باشد.

انواع مهاجرت

مهاجرت انواع مختلفی از جمله مهاجرت تحصیلی (ویزای دانشجویی) ، مهاجرت کاری (ویزای کار) ، مهاجرت سرمایه گذاری (ویزای سرمایه گذاری)دارد و یا از طریق ثبت شرکت و خرید ملک اقدام به مهاجرت می کنند. البته مهاجرت از طریق پناهندگی نیز این روزها طرفداران زیادی پیدا کرده، سفری پر ریسک و خطرناک که تنها با استفاده از افراد حاذق می توان نسبت به آن اطمینان پیدا کرد. در هر صورت نباید از حساسیت این امر حقوقی چشم پوشی کرد در روزگاری که حتی اخذ ویزای توریستی برای برخی کشورها مانند اتحادیه اروپا (آلمان، فرانسه، اسپانیا، ایتالیا و…) ، انگلیس و کانادا بسیار سخت شده اقدام به مهاجرت باید زیر نظر وکیلی مجرب و با اعتبار صورت بگیرد.

آیا رسیدن به مقصد یعنی مهاجرت؟

مهاجرت تنها رد شدن از مرز و ورود به کشور مقصد نیست و وکیل باید تا رسمی شدن حضور شما در آن کشور در تمامی مراحل کنار شما بوده و از شما پشتیبانی کند. امری که این روزها وکلاء کمتر به آن دقت می کنند. همراهی مهاجر در تمامی قسمت ها از جمله ثبت نام دانشگاه و مدرسه یا کالج ، اخذ گواهی نامه رانندگی ، خرید ملک و… می باشد. همچنین وکیل مهاجرت باید به شدت بر قوانین پولی و بانکی احاطه داشته باشد زیرا امروزه با توجه به تحریم ها و درگیری های با FAFT کشورهای مقصد پول های انتقال یافته ی شما را به شدت بررسی می کنند و در صورت تشخیص مشکل تمامی آن مبالغ را بلاکه می کنند.